Przejdź do treści

Pranie wykładzin

Strona główna » Pranie wykładzin

Sprawne i dające satysfakcjonujące efekty pranie wykładzin? To możliwe! Jeśli mieszkasz w Lublinie, wykonamy dla Ciebie czyszczenie wykładzin biurowych, domowych i innych. Działamy błyskawicznie, używamy profesjonalnego sprzętu i specjalistycznych środków chemicznych. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto nam zaufać.

Profesjonalne czyszczenie wykładzin

Wieloletnie doświadczenie, skuteczność i szybkość: tak najkrócej można opisać naszą firmę. Zastanawiasz się, dlaczego jeszcze warto wykonać u nas pranie wykładzin dywanowych? Powodów jest co najmniej kilka:

  • Błyskawiczne działanie – pranie wykładziny dywanowej nie musi być czasochłonne! Po wykonaniu usługi zajmiemy się jej suszeniem. Dzięki temu czysta wykładzina będzie dekorowała Twoje biuro lub dom już po kilku czy kilkunastu godzinach od zakończenia prac.
  • Wiedza – zdobyte przez lata doświadczenie sprawia, że wiemy, jak dopasować metodę czyszczenia wykładziny dywanowej do jej rodzaju i struktury włókien. Odpowiednio traktujemy zarówno materiały syntetyczne, jak i naturalne.
  • Dedykowany sprzęt – taki jak odkurzacz piorący do wykładzin, ale nie tylko. To również specjalne osuszacze powietrza i nowoczesne wentylatory.
  • Precyzja – dokładne usunięcie zabrudzeń z powierzchni wykładziny? Taki efekt osiągamy, czyszcząc ją profesjonalnym sprzętem, za pomocą środków uznanych i sprawdzonych marek, na przykład Chemspec.
Pranie wykładziny

Pranie wykładzin biurowych na terenie Lublina: skuteczność czyszczenia różnymi metodami

Stosujemy różne metody prania wykładzin:

  • Dogłębne pranie wykładzin – najdokładniejsza z oferowanych przez nas metod czyszczenia. Skuteczny sposób nie tylko na plamy i nieprzyjemne zapachy, ale także na roztocza.
  • Metoda ekstrakcyjna – zaletą prania ekstrakcyjnego jest szerokie zastosowanie. Tym sposobem czyścimy wykładziny, dywany, tapicerki samochodowe, meble tapicerowane i materace. Czyszczenie wykonywane jest odkurzaczem piorącym, a dokładniej mówiąc – profesjonalnym urządzeniem natryskowo-ssącym.
  • Szamponowanie wykładzin – czysta wykładzina bez spędzania wielu godzin na jej praniu? Taki efekt uzyskasz, zlecając nam jej szamponowanie. W tej metodzie do rozpuszczania brudu używamy specjalnego szamponu. Następnie odsysamy go wraz z zanieczyszczeniami.
  • Pranie pielęgnacyjne – tak odświeżamy wykładziny dywanowe, które są lekko zabrudzone. Tę metodę polubisz za krótki czas schnięcia. Może być ona wykonywana przy użyciu niepozostawiających osadu środków chemicznych lub bonnetu, czyli pada czyszczącego.
pranie ekstrakcyjne Lublin

Usługi prania wykładzin w domu, hotelu, urzędzie

Samodzielne pranie wykładziny jest czasochłonne, a na dodatek zwykle mało efektywne. Zamiast niego możesz zdecydować się na jej profesjonalne czyszczenie. Proponujemy Ci:

  • Pranie wykładzin biurowych i urzędowych – wykładziny biurowe czy urzędowe powinny być ozdobą pomieszczeń, w których się znajdują. Jeśli są na nich liczne zabrudzenia i plamy, nie spełniają tego warunku. Ponadto należy pamiętać, że czyste runo wykładziny to także mniej kurzu, szkodliwych drobnoustrojów, redukcja alergenów i roztoczy.
  • Pranie wykładzin w domach prywatnych – pierzemy również wykładziny w domach i mieszkaniach. Dobieramy metodę czyszczenia do rodzaju materiału, z jakiego została ona wykonana oraz stopnia zabrudzeń.

Ponadto:

Wykonujemy usługę usunięcia zabrudzeń z wykładzin w hotelach, urzędach i sklepach oraz innych miejscach użyteczności publicznej.

Zamów czyszczenie wykładziny dywanowej już dziś!

Pranie wykładzin przeprowadzamy na dużych powierzchniach – minimum 80 m². Taką usługę możesz zamówić telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w naszej pralni. Nieprzyjemny zapach, kurz, roztocza, luźne zanieczyszczenia: profesjonalne i regularne czyszczenie wykładziny sprawi, że w końcu się z nimi uporasz. Jeśli chcesz zlecić nam pranie wykładziny biurowej lub znajdującej się w innym miejscu użyteczności publicznej, pamiętaj, że na taką usługę wystawiamy fakturę 23% VAT.

benetowanie
Bonetowanie

Potrzebujesz usługi prania wykładzin w biurze, urzędzie lub hotelu? Postaw na profesjonalistów! Niezależnie od rodzaju wykładziny, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z efektów. Sprawdź nasz cennik na stronie głównej.