Pranie wykładzin w biurach i urzędach

Oferujemy profesjonalne czyszczenie wykładzin dywanowych w biurach, urzędach i nie tylko – szybko i skutecznie! Mamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu wykładzin biurowych i domowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci 100% satysfakcji z naszych usług. Dlaczego warto zlecić czyszczenie wykładzin właśnie Pralni dywanów Lublin?

  • Jako jedyna pralnia dywanów w Lublinie oferujemy błyskawiczne dosuszanie wyczyszczonych wykładzin. Oznacza to, że możesz korzystać z nich w biurze już 4 godziny po zakończeniu usługi, dzięki osuszaczom powietrza i profesjonalnym wentylatorom.
  • Mamy ogromną wiedzę na temat materiałów dywanów, zarówno syntetycznych, jak i naturalnych, które mogą być czyszczone „na mokro”. To pozwala nam dobrać odpowiednie i bezpieczne środki do prania w zależności od rodzaju zabrudzeń i powierzchni.
  • Usługi wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu piorącego i suszącego, a do czyszczenia używamy wysokiej jakości środków – Chemspec.
  • Nie straszne są nam żadne zabrudzenia!

Pranie wykładzin biurowych wykonujemy na terenie Lublina, a na usługę wystawiamy fakturę VAT 23%. Ze względu na rozmiar naszych maszyn nie czyścimy wykładzin w lokalach o powierzchni mniejszej niż 80 m².

Oferta prania wykładzin w biurach i urzędach – dla firm i instytucji

Twoja firma potrzebuje profesjonalnego czyszczenia wykładzin w biurze lub urzędzie? Dobrze trafiłeś! Sprawdź, co dokładnie składa się na nasze usługi.

Pranie dogłębne wykładzin i dywanów

Dogłębne pranie wykładzin dywanowych to najdokładniejsza metoda czyszczenia. Zalecane przy silnych zabrudzeniach. Metoda ta usuwa plamy, roztocza i nieprzyjemne zapachy. Po czyszczeniu niezbędne jest wyłączenie z użytkowania wykładziny czy dywanu przez kilkanaście godzin. Do prania dogłębnego używamy profesjonalnej maszyny Powerflite, produkcji amerykańskiej. Możemy się pochwalić, że tylko my w Lublinie mamy taką maszynę! Dzięki niej czyszczenie wykładzin biurowych odbywa się na najwyższym poziomie.

Pranie wykładziny

 Pranie ekstrakcyjne wykładzin biurowych

Pranie ekstrakcyjne to inaczej czyszczenie za pomocą urządzenia natryskowo-ssącego. Polega na rozpuszczeniu brudu za pomocą środka chemicznego zwanego prespray, a następnie wypłukaniu i odessaniu go za pomocą innego środka chemicznego. Metodą tą możemy czyścić wykładziny dywanowe, dywany, tapicerki samochodowe, meble tapicerowane, a nawet materace. Ekstrakcyjne pranie wykładzin biurowych wygląda tak, jak na obrazku poniżej.

pranie ekstrakcyjne Lublin

Szamponowanie wykładzin

Szamponowanie to metoda czyszczenia polega na naniesieniu szamponu, który rozpuszcza brud na wykładzinie, a następnie odessaniu skrystalizowanego środka wraz z zanieczyszczeniami.

Pranie pielęgnacyjne dywanów i wykładzin

Pranie pielęgnacyjne jest pomocne przy lekkich zabrudzeniach. Musi być wykonywane regularnie (kilka razy w roku), aby utrzymać najlepszy stan wykładzin. Cechuje je krótki czas schnięcia. Profesjonalne pranie wykładzin biurowych może się odbywać za pomocą dwóch metod:

  • kapsułkowania – wykorzystuje się do niego specjalne środki chemiczne, które nie pozostawiają osadu, łatwo odparowują, a na etapie wysychania następuje zamknięcie brudu w „kapsułkach” powstałych z krystalizacji cząsteczek chemii – stąd nazwa metody;
  • bonnetowania – metoda polegająca na mechanicznym czyszczeniu wykładzin o niskim runie za pomocą środką chemicznego i pada czyszczącego (bonnetu).
benetowanie
Bonetowanie

Potrzebujesz usługi prania wykładzin w biurze, urzędzie lub hotelu? Postaw na profesjonalistów! Niezależnie od rodzaju wykładziny, gwarantujemy, że będziesz zadowolony z efektów. Sprawdź nasz cennik na stronie głównej.