Przejdź do treści

Usługi dodatkowe

Strona główna » Usługi dodatkowe

Wiemy, że nasi klienci oczekują od przekazywanych nam dywanów nie tylko czystości. Przede wszystkim chcą oni, aby posłużyły im one jak najdłużej i to w świetnej kondycji. To z kolei sprawiło, że w naszej ofercie znalazło się kilka usług dodatkowych, dzięki którym Twój dywan będzie nie tylko wspaniale się prezentował i cudownie pachniał, ale pozbawiony zostanie też źródeł roztoczy, włosów i sierści. Dowiedz się więcej.

Eliminowanie roztoczy z dywanów

Zależy Ci na tym, aby Twój dywan był w stu procentach bezpieczny dla dzieci i zwierząt? A może w Twoim domu mieszkają alergicy?  Jeśli tak, na pewno ucieszy Cię fakt, że na życzenie naszych klientów eliminujemy z tkaniny również roztocza. W tym celu przed praniem aplikujemy specjalistyczny środek dezynfekujący. Dzięki niemu dywan, po wykonaniu całej operacji, pozbawiony jest wszelkich zanieczyszczeń, roztoczy i alergenów. Do tego odzyskuje swój dawny blask. Co więcej, ów efekt utrzymuje się przez okres od 6 do 9 miesięcy. Ważne jest również to, iż stosowane przez nas preparaty są bezwonne i w 100% bezpieczne dla ludzi oraz Twojego pupila.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z dywanów

W szerokim wachlarzu naszych usług znajduje się również eliminowanie nieprzyjemnych zapachów z dywanów. Niezależnie od tego, czy ich źródłem jest uryna, pot, resztki jedzenia czy nawet i wymiociny, jesteśmy w stanie skutecznie je neutralizować. Podczas standardowego prania domowego z reguły nie jest to możliwe. Na początku pozbywamy się więc przyczyny problemu, a następnie zanurzamy dywan w kilkunastogodzinnej kąpieli z wykorzystaniem odpowiedniego, profesjonalnego specyfiku. Później całość precyzyjnie wypłukujemy. Wyprany, wysuszony i pachnący dywan dostarczamy w następnej kolejności pod podany przez Ciebie adres.

Usuwanie sierści z dywanu

Wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę wykracza daleko poza pranie dywanów. Najlepszym dowodem na to jest fakt, iż na życzenie klienta zajmujemy się również usuwaniem z nich sierści. Cały proces przebiega u nas z wykorzystaniem specjalnych maszyn, przeznaczonych do pozbywania się tego typu pozostałości. Jest to o tyle istotne, że podczas domowego prania nie da się sierści czy włosów całkowicie usunąć, tymczasem nasi pupile w dużych ilościach pozostawiają je właśnie na dywanach. Dzięki całej czynności hamujemy też rozwój wirusów oraz bakterii, które są szkodliwe dla naszych domowników. Ważne jest również to, iż nie uszkadzamy przy tym struktury dywanu, wręcz przeciwnie – po przeprowadzeniu całej procedury wygląda on niemal jak nowy.

Więcej informacji jest na tutaj