Przejdź do treści

Pranie tapicerek meblowych w Lublinie

Strona główna » Pranie tapicerek meblowych w Lublinie

Samodzielne pranie tapicerki meblowej nie należy do najłatwiejszych zadań. Rozległe zabrudzenia, stare plamy i pozostałości po zalaniach lub moczu są trudne do usunięcia przy zastosowaniu tradycyjnych domowych sposobów. By odświeżyć tapicerkę meblową sprawnie i efektywnie, powierz to zadanie profesjonalistom. Jeżeli mieszkasz w Lublinie, wykonamy czyszczenie kanapy, fotela czy krzeseł za Ciebie.

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej

Wypierzemy tapicerkę wykonaną zarówno z naturalnych, jak i sztucznych materiałów, z których zabrudzenia mogą być usuwane na mokro. Warto zdecydować się na nasze usługi także z innych powodów:

 • Stosujemy specjalne preparaty dobrane do typu i stopnia zabrudzenia oraz rodzaju materiału – pozwalają one usunąć plamy szybko i bez narażenia tapicerki na uszkodzenie.
 • Wykonujemy bezpieczne pranie tapicerki meblowej – wybieramy środki niepowodujące podrażnień: zarówno u ludzi, jak i u zwierząt.

Ponadto pamiętaj, że:

 • czyszczenie tapicerki kanapy czy innego mebla to nie tylko sposób na zaschnięte plamy, ale również roztocza i bakterie,
 • czyszczone w ten sposób meble tapicerowane po wyschnięciu nie wymagają odkurzania na sucho,
 • czas schnięcia pranej powierzchni jest dość krótki i wynosi od kilku do kilkunastu godzin, dlatego na efekty nie musisz długo czekać!

Czyszczenie tapicerki meblowej w Twoim domu

Wykonujemy czyszczenie tapicerki meblowej w każdym domu. Nie musisz przywozić do nas zabrudzonych mebli, wypierzemy je na miejscu. Co istotne, do czyszczenia kanapy czy innych mebli nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ponieważ:

 • Do prania mebli tapicerowanych stosujemy specjalną końcówkę maszyny ekstrakcyjnej – ogranicza ona chlapanie do minimum.
 • Dodatkowo zabezpieczamy powierzchnię, na której znajduje się mebel tapicerowany – używając do tego wodoodpornej płachty.

Pranie mebli tapicerowanych w firmach, biurach i urzędach

Prowadzisz firmę, a znajdujące się w niej kanapy i fotele czasy świetności dawno mają już za sobą? W takim przypadku rozwiązaniem, które odświeży ich wygląd, jest zamówienie prania tapicerki przez profesjonalistów. Choć zwykle w takim miejscu meblem najbardziej narażonym na zabrudzenia jest kanapa, wykonamy za Ciebie również czyszczenie krzeseł biurowych, foteli, sof i innych tapicerek. Na tym nie koniec! Wykonujemy także usługi prania mebli tapicerowanych w urzędach, sklepach i innych miejscach użyteczności publicznej.

Pozwól wykonać pracę profesjonalistom: specjalny odkurzacz piorący i pranie ekstrakcyjne

Dlaczego profesjonalne pranie tapicerki meblowej to dobry pomysł? Ponieważ wykonujemy je metodą ekstrakcyjną pozwalającą na usunięcie plam po kawie, herbacie czy winie. Stosując ją, możemy wyeliminować trudne zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy. Na czym polega ta metoda?

 • Do prania tapicerki używamy odkurzacza wyposażonego w specjalną dyszę – to dzięki niej zabrudzenia zostają szybko odessane.
 • Pierwszy krok to odkurzanie powierzchni mebla – potraktowany w ten sposób materiał jest przygotowany na kolejne etapy czyszczenia tapicerki meblowej.
 • Następnie spryskujemy czyszczoną powierzchnię specjalnym preparatem – wybieramy środki do czyszczenia tapicerki o potwierdzonej skuteczności.
 • Wcieramy preparaty przeznaczone do czyszczenia mebli tapicerowanych szczotką – używamy do tego modelu o odpowiedniej twardości włosa.
 • Odsysamy zabrudzenia – za pomocą maszyny ekstrakcyjnej do prania tapicerki meblowej.
 • Usuwamy punktowe plamy oraz resztki brudu – dzięki czemu na tapicerce nie widać zabrudzeń – nawet tych niewielkich!

Szukasz sposobu na odświeżenie materiału tapicerki na Twoich meblach? Nie wiesz, jak wybawić z nich trudne do usunięcia plamy? Zdecyduj się na profesjonalne pranie foteli, zestawów wypoczynkowych czy pufów. Wyczyścimy także Twoje tapicerowane krzesła, wersalkę, sofę i materac. Zapraszamy do kontaktu!

Cennik prania tapicerki